Mostbet to bukmacher w Polsce oferujący szeroką gamę zakładów sportowych i możliwość wygrania pieniędzy. Tutaj znajdziesz wiele wydarzeń sportowych i gier, na które możesz stawiać zakłady z wysokimi kursami i szybkimi wypłatami. Dodatkowo Mostbet oferuje bonusy i promocje dla nowych i stałych użytkowników, a także aplikację mobilną, dzięki której gra staje się jeszcze ciekawsza i emocjonująca.

The Team

higienistka stomatologiczna

higienistka stomatologiczna

lek. stom.

specjalista chirurgii stomatologicznej

Współpracuje z nami od początku istnienia naszego gabinetu, specjalizuje się w chirurgii jamy ustnej oraz implantologii. Ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie w pracy chirurga szczególnie często zajmuje się złożonymi przypadkami z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, jak również zabiegami z zakresu regeneracji kości i tkanek miękkich.

lek. stom.

Od ponad 15 lat prowadzi własną praktykę stomatologiczną, specjalizując się w leczeniu zachowawczym i endodontycznym dorosłych oraz wykonując prace protetyczne o wyjątkowej estetyce i funkcjonalności, szczególnie specjalizuje się w pracach protetycznych na implantach.

dr n. med.

specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

Adiunkt Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, wieloletni pracownik Katedry i Zakładu Stomatologii Zachowawczej i Dziecięcej, specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i endodontycznym dzieci i dorosłych, także leczeniu endodontycznym pod mikroskopem.

Gorlicka 64/1U

51-314 Wrocław

728-369-133

Zadzwoń do nas!

Godziny otwarcia

Pon. - Czw.: 11:00 - 19:00
Pt.: 09:00 - 19:00